Dom weselny

 

„Oto jest miłość.
Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.”

Vitor de Lima Barreto

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkie Pary Młode, które w najbliższym czasie planują połączyć się we wspólnym związku małżeńskim. Z ogromną przyjemnością  zachęcamy do zorganizowanie tej wspaniałej uroczystości w naszym domu weselnym. Obiekt  znajduje się w Stroniu Śląskim, miejscu stanowiącym perłę Turystycznego Hrabstwa Sudetów. Miasteczko leży w malowniczej dolinie rzeki Białej Lądeckiej, pomiędzy czterema pasmami górskimi: Masywem Śnieżnika, Górami  Złotymi, Górami Bialskimi i Krowiarkami. Niewątpliwym atutem  obiektu jest bliskie sąsiedztwo Kościoła Parafialnego w Stroniu Śląskim, w którym nasi Księża z wielkim zaangażowaniem, dostojnością a nawet szczyptą humoru udzielą Państwu Sakramentu Małżeństwa. Dla osób, planujących przyjęcie ślubu na łonie natury, przygotowaliśmy w ogrodzie „Świątynię Ślubów”, w której Urzędnicy z radością połączą Państwa w jeden Związek Małżeński.

Ślub, następnie wesele to jedyny, niepowtarzalny dzień w naszym życiu. Marzeniem jest, aby ten czas pozostał w pamięci i przez wiele lat pozwalał przywoływać wspaniałe wspomnienia… dla tego wspólnie przygotowujemy przyjęcia weselne, które na długie lata pozostają w pamięci biesiadników. Nasz Szef Kuchni dba, o to żeby zadowolić najbardziej wyrafinowane podniebienia, a nasz personel pilnuje, aby wszyscy goście spędzili ten szczególny czas w miłej i wesołej atmosferze.

Organizacja przyjęć weselnych w Dworku Galosa, ma już ponad 15-letnią tradycję. W klimatyzowanej sali kolumnowej Willi „Pan Tadeusz” organizujemy wesela dla 60 - 180 osób, natomiast w sali kominkowej „Dworku” dla 20 - 35 osób. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy również chatę znajdującą się w ogrodzie, w której przygotowujemy grille, pieczemy prosiaki lub podajemy dziczyznę.

Wybór miejsca na wymarzone wesele  jest bardzo ważną decyzją. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że wesela przez nas organizowane mają swój niepowtarzalny klimat. Dowodem jest certyfikat uzyskany dla „Dworku Galosa”,  jako laureata plebiscytu WESELE MARZEŃ zorganizowanym przez Gazetę Wrocławską w kategorii „NAJLEPSZE MIEJSCE NA WESELE”. Wygrana świadczy o wielkim gronie szczęśliwych i zadowolonych par, które oddały na nas głosy w plebiscycie, potwierdzając tym samym, że ich wybór miejsca na wesele swoich marzeń był trafny. Za co wszystkim parom DZIĘKUJEMY!!!

 

 
  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com