Wyszukiwarka

Dworek

Nasze obiekty » Dworek

„Dworek”  to niepowtarzalny klimat. Tworzą go przede wszystkim nasi goście, którzy pozostawiają tu cząstkę siebie. Właściciele natomiast dokładają wszelkich starań, aby wszyscy czuli się jak u siebie w domu, a czasem nawet lepiej. Nasze wnętrza gwarantują swobodę i brak skrępowania, a kominek pozwala się ogrzać i rozmarzyć  przy lampce wina...

„Dworek” posiada 30 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych  z łazienkami. Dwa stanowią tzw. „studio”  ze wspólnym przedpokojem i łazienką wyposażoną w natrysk oraz wannę. Jeden z pokoi posiada wyjście bezpośrednio na podwórko, co jest udogodnieniem dla osób niepełnosprawnych oraz wózków dziecięcych.

Posiłki serwowane są na miejscu w sali kominowej, która pozostaje do Państwa dyspozycji również poza godzinami posiłków. W sali kominkowej przygotowany jest również sprzęt mechaniczny do Państwa dyspozycji, przeznaczony do organizacji zabaw integracyjnych.

Obiekt czynny jest cały rok. Serdecznie zapraszamy klientów indywidualnych, rodziny z dziećmi,  grupy zorganizowane i klientów biznesowych. Bezpośrednio przy posesji znajduje się duży ogród, w którym zrelaksujecie się przy np. ciekawej książce wypożyczonej z naszej biblioteki. Na posesji znajdują się miejsca parkingowe.

 

  
  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com